• 3t.jpg
  • 6t.jpg
  • 2t.jpg
  • 5t.jpg
  • 4t.jpg
  • 1t.jpg

noclegi w domkach noclegi w ośrodkach noclegi w pensjonatach noclegi w agroturystykach noclegi w hotelach noclegi na polach namiotowych noclegi w ośrodkach kolonijnych

English French German Russian Spanish

likeside
bellevue
Niezbędnik wędkarza
Regionalne atrakcje
Dzika przyroda
Odsłon : 1703654

Odkryj czystość polskich jezior! Ekipa czystejeziora.pl już w trasie!
- z aparatem i notatkami zbieramy dla Was ciekawe informacje!

Dla wędkarzy: jezioro Lubie

Przeczytano: 4923 razy

jezioro Lubie dla wedkarzaCzyste wody jeziora Lubie to idealne miejsce na połów dużych okazów ryb, które wprawdzie na haczyk nie wchodzą wyjątkowo chętnie, ale jeśli już się na nim znajdą, to potrafią wędkarza naprawdę zadziwić: zarówno rozmiarem, jak i smakiem oczywiście.:)

jezioro lubie zachód słońcaDrapieżne szczupaki, smakowite okonie, pokaźne sandacze, a do tego leszcze, sieje i sielawy - plus cała gama innych ryb słodkowodnych, które czają się przy brzegu jeziora i w jego dalszych częściach.

Warty uwagi jest fakt, że dla standardowego turysty spacerowicza brzeg jeziora Lubie od strony Karwic jest niedostępny (jednostka wojskowa), natomiast da się w tamtym nieuczęszczanym kierunku dopłynąć łódką i tu dopiero można zaczaić się na wielką rybę.

łódki wędkarskie


Weekendowi wędkarze z pewnością nie będą się tutaj nudzić, a choć chętnych do łowienia jest wielu, to wolnego miejsca na brzegach jeziora nie brakuje.

Zezwolenia na połów ryb - 3, 7, 14 dniowe i całoroczne można wykupić w Przedsiębiorstwie Rybackim w Złocieńcu, ul. Staszica 19, tel: 94 367 15 58


Gdzie wypożyczyć łódkę: okoliczne ośrodki wypoczynkowe

Gdzie się przespać? Zobacz: Noclegi nad jeziorem Lubie,
Co zabrać na ryby: wędki - odpowiednie do metody i miejsca łowienia, podbieraki, osęki i siatki,

Polecamy polskie firmy i polskie produkty:
filtry do wody polskie delikatesy polska stocznia jachtowa