Gościniec Borne Sulinowo

Gościniec Borne

Views: 34

5
(1)

Gościniec Borne Sulinowojezioro Pile

ul. Spacerowa 3, 78-449 Borne Sulinowo

Tel:  94 373 32 88 lub 606 302 117
dzwoniąc powołaj się na czystejeziora.pl

www.borne-sulinowo.com

Gościniec Borne Sulinowo zlokalizowany jest na terenie byłej bazy wojskowej. W latach 1935-1945 w obiekcie znajdowały się kwatery oficerów Niemieckich, a później, aż do 1992 r. kwatery oficerów Radzieckich.

Gościniec jest malowniczo położony w sosnowym lesie, w pobliżu jeziora, na terenie umocnień wojskowych wału pomorskiego. Wokół mnóstwo odkrytych i czekających na odkrywcę śladów historii.

Gościniec organizuje lub pomaga w organizacji spotkań integracyjnych, szkoleniowych, spływów kajakowych, wycieczek po bunkrach, biesiad przy ognisku, a zimą wypraw na nartach biegowych. Nowym produktem są: zjazdy rodzinne i spotkania klasowe oraz off road 4×4.

Wystrój również nawiązuje do historii – bogata kolekcja mundurów i materiałów propagandowych z tamtych lat, możliwość sfotografowania się w unikalnym mundurze polowym Generała Armii Radzieckiej, to prawdziwa gratka dla każdego turysty. 

Noclegi nad j. Pile, typ noclegu:

  • apartamenty dwupokojowe z łazienką, dla 4 osób z możliwością podziału na dwa niezależne pokoje
  • Wyposażenie pokoi: telewizor, lodówka, telefon i bezprzewodowy internet
  • w sumie 30 miejsc noclegowych własnych + 150 w dwóch sąsiednich pensjonatach

Dla grup organizowane są pozorowane manewry na byłym wojskowym poligonie i desant na jezioro amfibią pływającą. W zespole pensjonatowym w skład którego wchodzi Gościniec znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja i stołówka.

Warunki na terenie ośrodka:

Dla rodzin z dziećmi: tak
Dla niepełnosprawnych: informacja wkrótce
Dla osób ze zwierzakiem (pies): informacja wkrótce
Internet: bezprzewodowy
TV: tak
Dojazd do ośrodka: dobry, drogą asfaltową
Wyżywienie: obiekt oferuje wyżywienie całodzienne, zaprowiantowanie na drogę, catering, degustację produktów rosyjskich, biesiady przy ognisku

Zarówno dzieci jak i rodzice znajdą tu wiele atrakcji: park linowy, zamek dmuchany zjeżdżalnia, trampolina, żyroskop, paintball, wyprawy z GPS po fortyfikacjach wojskowych.

Magiczne miejsce dla wielbicieli prawdziwej przygody!

Na zdjęciu niżej zaznaczona data publikacji i ilość odsłon tego artykułu na poprzednim szablonie

Podobał Ci się wpis?

Kliknij gwiazdkę i oceń go!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nie oddano głosów. Kliknij i bądź pierwszy!