83-441 Wiele
GPS: 53°55'10.1"N 17°51'25.7"E
Tel: 666 633 458
dzwoniąc powołaj się na czystejeziora.pl
Kaszubski nowo wybudowany dom jest podwójny, połączony środkiem garażem i położony zaledwie kilkanaście metrów od jeziora. Do dyspozycji gości jest prywatna plaża i pomosty. Jest też sprzęt wodny - kajaki, łódka i rowery wodne.


Teren domu jest ogrodzony, a płot między nim i osobne bramy wjazdowe zapewnia prywatność i kameralność każdej z przebywających tam rodzin bądź grup gości.
Noclegi nad jeziorem Wielewskim, typ noclegu:




- podwójny domek piętrowy z dwoma balkonami i tarasem
- parter każdego z domków: salon z aneksem kuchennym i TV, kominek, łazienka
- piętro każdego z domków: pokój z łożem małżeńskim, pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi, pokój z łóżkiem piętrowym i dwoma łóżkami pojedynczymi
- w jednym domku jest max. 10 miejsc noclegowych




Na terenie przy domu jest wydzielone miejsce na ognisko z widokiem na jezioro. Na dzieci czeka trampolina, piaskownica i huśtawki.


Warunki na terenie domków:
Dla rodzin z dziećmi: tak, jest plac zabaw
Dla niepełnosprawnych: nie
Dla osób ze zwierzakiem (pies): tak
TV: tak
Internet: we własnym zakresie
Zasięg komórek: tak
Dojazd: drogą asfaltową, parking na terenie posesji
Wyżywienie: w domkach są wyposażone aneksy kuchenneDla niepełnosprawnych: nie
Dla osób ze zwierzakiem (pies): tak
TV: tak
Internet: we własnym zakresie
Zasięg komórek: tak
Dojazd: drogą asfaltową, parking na terenie posesji
Oprócz relaksu na miejscu można skorzystać z licznych atrakcji turystycznych odbywających się w miejscowości turystycznej Wiele. W miasteczku jest duża piaszczysta plaża z kąpieliskiem, można też wykupić pozwolenia na połów ryb. W okolicy przebiegają piesze i rowerowe szlaki turystyczne.


Miejsce wypoczynku dla miłośników sportów wodnych, wędkarzy, grzybiarzy i szukających spokojnego miejsca bezpośrednio nad jeziorem.