Otwarty Dzień Golfa 2016 – fotorelacja

Views: 10

5
(1)

Lepszej pogody nie można było zamówić – 28o! i przyjemny wiaterek. Tak było dzisiaj na polu golfowym Kalinowe Pola, w pobliżu jeziora Niesłysz. Otwarte Dni Golfa, w których nasza ekipa uczestniczy od 3 lat zaczęły się od luźnego „mini wykładu” o golfie, prowadzonego przez dwóch panów instruktorów. Przybyłym gościom wyjaśniono podstawy gry i kilka ogólnych zasad poruszania się na polu golfowym. Usłyszeliśmy też parę zachęcających faktów, m.in taki, że można ten sport uprawiać praktycznie do końca życia – przykładem jest ponad 80-letnia pani, która rozpoczęła przygodę z golfem zaledwie dwa lata wcześniej, oraz informację, że to wcale nie jest sport tylko dla osób starszych – jednego dnia można spalić na polu blisko 2000 kalorii!

Instruktorzy udzielają nam pierwszych wskazówek
Ćwiczenia na strzelnicy

Po wprowadzeniu i kilku niezłych dowcipach z golfowego światka, zaczęła się krótka rozgrzewka dobra dla każdego golfisty i już można było przejść do ćwiczeń praktycznych – najpierw strzelnica, gdzie ćwiczy się mocne uderzenia piłeczki, później fragment pola z dołkami i ćwiczenia na celność (patowanie).

Impreza zakończyła się późną, popołudniową porą – turniejem z nagrodami.

Jeśli nie mieliście dotąd okazji do spróbowania swoich sił z kijem w ręce – koniecznie polecamy takie Drzwi Otwarte (odbywają się raz, dwa razy do roku), ponieważ wówczas całkowicie za darmo można skorzystać i z porad instruktorów i praktycznych ćwiczeń na polu golfowym:)

Więcej o Kalinowych Polach przeczytacie tutaj: https://czystejeziora.pl/pole-golfowe-kalinowo-k-niesulic/

Na zdjęciu niżej zaznaczona data publikacji i ilość odsłon tego artykułu na poprzednim szablonie

Podobał Ci się wpis?

Kliknij gwiazdkę i oceń go!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jeszcze nie oddano głosów. Kliknij i bądź pierwszy!